Kara Şimşek Kitt AutoClub’da

En iyilerin tercihi AutoClub bu kez efsane bir otomobili konuk etti.

Dünyanın en tanınan otomobillerinden biri olan, aynı zamanda çocukluğumuzun efsanesi Kara Şimşek – Kitt’te temizlik, bakım ve koruma uygulamaları için AutoClub’ı tercih etti.

Renkli televizyonun hayatımıza yeni yeni girdiği 80’li yıllarda cumartesi 17:30 olduğunda sokaklarda 1 tane bile çocuk kalmazdı. Sesi, önünceki etkileyici kırmızı ışığı, renkli iç tasarımı ile maceradan maceraya koşan Michael Knight’a partnerlik yapan muhteşem otomobil Kitt’i o dönemin çocukları hiçbir zaman unutmadı. Kara Şimşek adı ile hayatımıza giren Kitt 90 bölüm olarak yayınlandı ve hepimizin kalbinde çok özel bir yer edindi. İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte Kara Şimşek’in tüm bölümlerine ulaşmak yeniden mümkün oldu ve uzun yıllar sonra dizi tekrar en çok izlenen dizilerden birisi oldu. Pontiac Trans Am olarak hazırlanan otomobil uzun yıllar dizi filmde yer aldıktan sonra Amerika’da birçok organizasyonda yer aldı. Geçtiğimiz yıllar içinde ise Türkiye’den bir girişimci tarafından satın alındı ve Türkiye’ye getirildi.

Dünyanın birçok ülkesinde replikaları yapılan Kitt’in orjinali ise artık sadece Türkiye’de.

Türkiye’ye getirilen Kara Şimşek – Kitt’in tüm otomobil temizlik, bakım ve koruma uygulamaları AutoClub tarafından yapılıyor. Baştan aşağı yenilenen Kara Şimşek – Kitt’e seramik kaplama, detaylı iç temizlik, motor temizleme, jant temizleme uygulamaları yapılırken ara ara sohbet etme imkanı da bulduk.

Yaklaşık 2 gün süresince bayimizde kalan Kara Şimşek – Kitt’e yapılan uygulamalar ile ilgili detayları ve tabii ki sohbet AutoClub TV’de!