Ozonla Dezenfeksiyon İle %99,9 Hijyen!

Yapılan birçok araştırmada en çok mikrop barındıran yerler arasında çıkan otomobillerin içinde temizlik ve hijyen AutoClub’ın her zaman en önemli hedef noktalarından birisi oldu.

Bugüna kadar yaptığımız onlarca kampanyada, YouTube videosunda konunun önemini anlatmaya çalıştık. Otomobil içindeki ortamın yani tekstil ağılıklı malzemelerin virüsleri, bakterileri ve mikropları çok daha kolay barındırabilme ihtimali nedeni ile  hijyenin her zaman daha ön planda tutulması gerekiyor. Bununla birlikte bir çok kişi tarafından otomobil temizliği her zaman ikinci planda (hatta daha gerilerde) tutuluyor, önemsenmiyor.

Dış ortamlardaki her mikrobu otomobilin içine taşıyoruz. Örneğin tuvalete gittiğimiz ayakkabılar ile otomobilin içine de giriyoruz. Oradaki mikrobu olduğu gibi otomobilin içine taşıyoruz. Bu mikrop koltuk, taban halısı, tavan gibi ortamlarda varlığını sürdürüyor ve sağlığımızı tehdit ediyor.

Otomobil yıkanırken yapılan süpürme vb. işlemler ile de bu mikroplardan kurtulmak mümkün değil.

Ozonla Dezenfeksiyon işlemi bu mikroplardan kurtulmanın en etkili yolu. AutoClub ANT’de sunulan Ozonla Dezenfeksiyon uygulaması ile otomobilinizin içinde %99,9 oranında hijyen sağlıyoruz, virüslerden, bakterilerden, mikroplardan aracınızı arındırıyoruz.

Ozonla dezenfeksiyon, corona virüs temizliği, araba virüs temizliği ve araç virüs temizliği uygulaması.