Sıfır Otomobil Alırken Dikkat!

Yeni bir otomobil alıyorsunuz ve yanınıza yaklaşan birisi size “otomobilinize boya koruma, cam filmi, seramik kaplama yapalım mı?” diye sordu. belki de çok büyük bir kandırmacanın içinde olabilirsiniz. Sonrasında neler olacağını merak ediyorsanız AutoClub TV’nin yeni filminde tüm detayları izleyebilirsiniz.

Son dönemde otomobil satış noktalarının neredeyse tamamında car care hizmeti verilmeye başlandığını görüyoruz. Peki sıfır satış noktalarında otomobil satışı ile birlikte sunulan başta seramik kaplama, cam filmi ve araç kaplama uygulamaları standartlarında yapılıyor mu?

Otomobil markaları içinde hizmet veren işletmelerin hemen hemen tamamının o markadan bağımsız taşeron olarak hizmet veriyor olması bu konuda birçok soru işaretini de beraberinde getiriyor.

Sıfır araç satış noktasında yapılan uygulamalar gerçekten yapılıyor mu? Seramik kaplama adı altında yapılan uygulamalar verdiğiniz paranın karşılığı mı?

Cam filmi uygulamalarında hangi ürünler kullanılıyor? Kullanılan ürünlerin kalitesi standartları karşılıyor mu?

Sıfır otomobil noktalarında çalışan car care personelleri işleri ile ilgili bir eğitim almışlar mı? En önemlisi otomobilimiz için güvendiğimiz markaya car care uygulamaları için de güvenebilir miyiz?

Tüm bu soruların yanıtları AutoClub TV’deki yeni filmimizde…