AutoClub – 2021 Arabam.com Kampanyası

AutoClub – Arabam.com işbirliği 2021 yılında da devam ediyor. Uzun yıllardır işbirliği içinde olan iki firma 2021 yılında da otomobil severlere en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Arabam.com nedir?

Türkiye’nin en etkin ikinci el otomobil alım satım noktalarından birisi olan Arabam.com yaptığı sadece otomobil odaklı çalışmalar ile dikkat çekiyor. 2000 yılında kurulan Arabam.com 2016 yılından beri sigortam.net, kariyer.net, emlajet.com sitlerinin de sahibi olan iLab Holding bünyesine katıldı.

Geçen yıl hizmete aldıkları Trink Sat modülü ile ikinci ek otomobil alımında sektöre büyük bir yenilik katan Arabam.com her ay milyonlarca otomobil severe ulaşıyor.

AutoClub – Arabam.com Kampanyası 2021

2015 yılından beri partner olarak çalışan AutoClub ve Arabam.com ikinci el otomobil almak ve satmak isteyen tüm kullanıcılara otomobillerini yenileme şansı sunan çok özel kampanyalar sundu bugüne kadar. Otomobilin her noktası için özel temizlik paketleri geçen yıllarda Arabam.com müşterilerinin beğenisine sunuldu. Bugüne kadar binlerce otomobil kullanıcısının faydalandığı bu kampanyalara 2021 yılında da devam ediyoruz.

AutoClub – Arabam.com Kampanyası 2021 Hangi Uygulamaları İçeriyor?

AutoClub geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da Arabam.com üyelerinin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verecek bir yenileme paketi sunuyor. Eski sahibinden iz bırakmayacak bu yenileme paketi ile birlikte ikinci el otomobil alanlar gönül rahatlığı ile otomobillerini kullanabilecek.

AutoClub – Arabam.com Kampanyası 2021 uygulamaları;

ACT45 Nano Boya Koruma

AutoClub’ın en çok tercih edilen uygulamalarından birisidir. Otomobil yüzeyinde üstün bir parlaklık sağlar.

İstenilmesi durumunda diğer boya koruma paketlerine de yükseltilebilir.

4 Koltuk Temizliği

Otomobilin en çok kirlenen bölümleri olan koltuklar AutoClub ürün kalitesi ve profesyonel işçiliği ile  ilk günkü temizliğine ulaştırılır.

Dezenfeksiyon Paketi

Otomobil içinde eski sahibinden kalan tüm virüs, bakteri ve mikroplar ozonla dezenfeksiyon uygulaması ile %99,9 oranında yok edilir.

Klima temizleyici ile de hava kanalları temizlenir.

AutoClub – Arabam.com Kampanyası 2021 Fiyatı Ne Kadar?

İkinci ek olarak aldıkları otomobillerinin içi ve dışını kapsayan bu uygulamalara Arabam.com üyeleri 1000 TL yerine sadece 590 TL’ye sahip olabilecekler.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Arabam.com üyelerinin Arabam.com’dan aldıkları şifreleri AutoClub Uygulama Merkezlerine vermeleri yeterli olacak.