AutoClub Dezenfeksiyon Paketi

Dünyanın mikrobu en çok barındıran noktalarından birisi olan otomobiller özellikle tekstil aksamlar nedeni ile mikropların yaşamasına imkan tanıyor. Dışarıdaki tüm mikropları otomobil içine taşıyoruz. Bunun yanında özellikle klima kanallarının temizliği de büyük önem taşıyor.

AutoClub tüm dünyanın virüse, mikroba karşı daha da hassaslaştığı bu dönemde yeni bir uygulama paketini otomobil severlere sunuyor;

AutoClub DEZENFEKSİYON PAKETİ

Otomobil içinde dezenfeksiyon sağlayacak bu paket aşağıdaki uygulamaları içeriyor;

ACT Plus Yıkama

AutoClub’ın özel yıkama paketi olan ACT Plus Yıkama ile otomobilin dışında göz alıcı bir parlaklık sağlayan yıkaması ile birlikte içinde de süpürme işlemi yapılır. Torpido ve plastik aksamlar silinir.

Klima Temizleme

AutoClub Klima Temizleyici ile klima kanalları temizlenir, kanallardaki virüs, bakteri ve mikroplar %99,9 oranında yok edilir.

Ozonla Dezenfeksiyon

Ozon Makinesi ile araç içindeki virüs, bakteri ve mikropları %99,9 oranında yok edecek ozonlama uygulaması yapılır. 15 dakikalık bu uygulama ile otomobil içindeki tüm virüs, bakteri ve mikropları dünyanın bilinen en güçlü dezenfektanı ozon ile yok edilir.

Mikrop Önleme

Dezenfeksiyon uygulamaları ile steril bir hale getirilen aracın içi Nano teknolojisi ile geliştirilmiş mikrop önleme ürünleri ile 2-3 aylık süre içinde mikrop tutmayacak şekilde koruma altına alınır.

AutoClub ANT Uygulama Merkezlerinde yaptırabileceğiniz bu Dezenfeksiyon Paketinin fiyatı da 360 TL’den 229TL’ye indirildi.