AutoClub Opet Müşterilerine Özel Dezenfeksiyon

AutoClub & OPET İşbirliği ile otomobiller artık çok daha temiz, çok daha hijyenik, çok daha sağlıklı.

Uzun süredir birçok başarılı işbirliğine imza atan AutoClub ve OPET şimdi de dezenfeksiyon uygulamaları için bir arada.

AutoClub’ın kurulduğu günde bu yana birçok başarılı işbirliği kampanyasına imza atan AutoClub ve OPET bu kez tüm dünyayı etkileyen virüs salgınına karşı otomobillerin temizliği ve dezenfeksiyonu için bir araya geldi ve OPET müşterileri için çok özel bir kampanya hazırladı.

Dünyada virüsün, mikrobun en kolay yaşayabildiği yerler arasında yer alan otomobillerin temizliği ve dezenfeksiyonu özellikle yaşanan korona virüs salgını sonrasında çok daha büyük önem kazandı. AutoClub’ın yıllardır anlattığı otomobil iç temizliği ve dezenfeksiyonu son dönemde herkesin gündeminin ilk sıralarına oturdu.

Otomobil içinde oluşan virüslerin, mikropların dezenfekte edilmesi o otomobil içinde seyahat eden herkes için çok büyük önem taşıyor. AutoClub ve OPET tarafından OPET müşterilerine çok özel imkanlar ile sunulan yeni kampanyamızda bu dezenfeksiyonu sağlayacak uygulamalar bir paket halinde sunuluyor.

ACT Oto Yıkama
AutoClub’ın çok özel oto yıkama uygulamasıdır. Özel köpük şampuanlar ile yıkanan otomobilin içindeki toz ve görünen kirler de elektrik süpürgesi yardımı ile alınır. Torpido ve kapı içleri temizlenir.

Klima Temizleme
Virüs ve mikropların oluşan ne mli ortamda en kolay yaşayabildiği yerler olan klima kanallarının temizliği bu süreçte büyük önem taşıyor. AtoClub’ın özel klima temizleyicisi ile temizlenen klima kanalları hedeflenen hijyen için çok önemli. (Not: otomobilin polen filtresinin de  serviste periyodik olarak değiştirilmesi gerekiyor) Klima kanallarının temizliği yapılmadan otomobil içinde dezenfeksiyon ya da hijyen sağlamak mümkün değildir.

Ozonla Dezenfeksiyon
Doğanın bilinen en güçlü dezenfektanlarından birisi olan ozon birçok alanda olduğu gibi otomobil iç temizliği ve hijyeninde de aktif olarak kullanılıyor. Ortamdaki oksijeni ozona dönüştüren ozon jeneratörünün kullanıldığı uygulamada araç içinde %99,9 oranında hijyen sağlanıyor.

Mikrop Önleme
Nano teknoloji ile üretilen mikrop önleme ürünleri içeriğindeki gümüş parçacıkları ile kullanıldığı ortamda 1-3 ay süresince mikrop oluşumunu engelliyor. Sağlık Bakanlığı onaylı bu ürünler ile otomobil içinde sağlamış olduğumuz hijyeni çok daha uzun süreli olarak koruma altına almış oluyoruz.

Kampanyadan faydalanmak için OPET Mobil Uygulamasında aldığınız şifre ile AutoClub ANT Uygulama Merkezine gelmeniz yeterli.