Çocuklu Aileler – ACT Afacan

Otomobiller atık sadece bir yerden bir yere ulaşma aracı değil, hepimiz için bir yaşam alanı. Bu yaşam alanı içinde de birçok mikrop, virüs, bakteri de bulunuyor, çoğalıyor. Bağışıklık sistemleri henüz gelişmemiş daha savunmasız durumda olan çocuklarımız için bu tehlike çok daha büyük önem arz ediyor.

ACT Afacan Paketi ile birlikte otomobilde çocuklarımız için tehlike yaratan tüm virüs, mikrop ve bakterileri %99,9 oranında yok ediyor, onlar için hijyenik ortamlar sağlıyoruz.

Küçük çocuğu olan aileler için otomobillere iki farklı açıdan bakmak gerekiyor.

Küçük çocukların henüz gelişmemiş bağışıklık sistemleri nedeni ile otomobil içinde olan, yaşayan virüs ve bakterilerden çok daha fazla etkileniyor. Özellikle havalandırma kanallarından otomobil içine yayılan hava ve tekstil olan bölgelerde yaşamaya devam eden bakteriler gözle görülemeyen tehlikeler olarak görülebilir.

İkinci dikkat edilmesi gereken nokta ise çocukların ortaya çıkaracakları kirler; yemek artıkları, kusmuk vb. Bu tarz kirlerin çok daha hızlı çoğalma ve koku yapma potansiyeline sahip olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Periyodik olarak temizliği yapılmayan otomobiller çocuklar için çok büyük tehlikeler oluşturan virüs yuvalarına dönebilir.

ACT Afacan Paketi ile çocukların sağlığı için yapılması gerekli olan tüm uygulamalar otomobile yapılır.

ACT Afacan Paketi şu uygulamaları içerir;

  • Koltuk Temizleme
  • Kapı İç Döşeme ve Fitil Temizleme
  • Torpido ve Plastik Aksam Temizleme
  • Tavan Temizleme
  • Taban Halısı Temizleme
  • Ozonla Dezenfeksiyon
  • Klima Temizleme
  • Çocuk Koltuğu Temizleme

ACT Afacan Paketi’nin küçük çocuk olan otomobillerde 6’şar aylık periyotlarda yapılması önerilmektedir.

6 Aylık periyotlarda yaptırılacak ACT Afacan Paketi dışında aylık periyotlarda çocuk koltuğu temizliğinin yapılması sağlıklı bir ortam için önemli olacaktır.

ACT Afacan Paketi dahilinde yapılan tüm uygulamalarda Alman Polytop GmbH’nin dünya kriterlerinde üretilen ve çocuklara zarar veremeyen ürünleri kullanılmaktadır.

Otomobilinize yapılan uygulama detaylarına web sitemizde bulunan Garanti Sorgulama bölümüne plakanız ve şifreniz ile girerek ulaşabilirsiniz.