Evcil Hayvanlar – ACT Pati

Otomobillerimizde minik dostlarımızla birlikte seyahat etmek ne kadar keyifli olsa da bu hijyen anlamında çok daha titiz olmamızı gerektiren bir durum olarak önümüze çıkıyor. Hem bizim, hem bizimle birlikte seyahat edenlerin hem de evcil hayvanlarımızın sağlığı için otomobilimizin periyodik temizliği çok önemli.

AutoClub’ın otomobilinde evcil hayvanları ile birlikte seyahat edenlerin çok daha hijyenik ortamda seyahat edebilmeleri için hazırladığı ACT Pati Paketi ile çok daha sağlıklı otomobiller sizi bekliyor.

Evcil hayvanların otomobil içinde seyahat etmesi çok keyifli olsa da hijyen anlamında ortaya çıkan mahsurları görmezden gelemeyiz.

Özellikle köpek ve kedi tüyleri otomobil içinde temizlenmesi çok kolay olmayan sorunlar olarak öne çıkıyor. Bunun yanında yine evcil hayvanların dışkıları ve otomobil içindeki kokular da ayrı bir sorun olarak önümüze çıkıyor.

ACT Pati Paketi ile tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmak mümkün.

ACT Pati Paketi; aşağıdaki uygulamaları içerir;

  • Koltuk Temizleme
  • Kapı İç Döşeme ve Fitil Temizleme
  • Taban Halısı Temizleme
  • Bagaj Temizleme
  • Ozonla Dezenfeksiyon

ACT Pati Paketi’nin otomobildeki evcil hayvan sayısına ve seyahat sıklığına bağlı olarak 3’er aylık periyotlarda yapılması önerilmektedir. Evcil hayvanların hastalanması vb. durumlarda ise bu uygulamanın ivedilikle yapılmasını öneriyoruz.